گرم سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش

گرم: سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش حمله مزار شریف پایگاه نظامی در بلخ حمله طالبان

گت بلاگز اجتماعی تأمین بن نان جهت نیازمندان از محل جمع آوری کفارات

مدیر کل کمیته امداد استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: نشانه گذاری جهت تأمین بن نان از محل جمع آوری کفارات جهت نیازمندان انجام می شود.

تأمین بن نان جهت نیازمندان از محل جمع آوری کفارات

محسن ولیئی مدیرکل کمیته امداد استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاونگروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛ اظهار داشت: شناسایی اطلاعات و آمار مؤسسات خیریه در سطح استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به وسیله کمیته امداد انجام شده است و در حال حاضر حدود ۳ هزار مؤسسه خیریه در سطح استان فعالیت می کنند.
وی ادامه داد: در کنار نیازسنجی از جامعه هدف، توان سنجی و طبقه بندی شغلی خیران نیز اجرایی می شود تا کمک های نیکوکاران طبق نیاز جامعه نشانه در سرفصل های حمایتی هزینه شود.

عبارات مهم : ایران

ولیئی تصریح کرد: تقویت و گسترش همکاری های مردمی و بهره گیری از ظرفیت های خیران و سایر شرکت ها جهت برطرف پرسشها نیازمندان و ایجاد بسترهای توانمندسازی آنان امری مهم است و درآمد حاصل از همکاری خیران زمینه خدمت اثربخش به نیازمندان و توانمندسازی خانواده ها را فراهم می کند.
مدیر کل کمیته امداد استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اینکه نشانه گذاری جهت تأمین بن نان از محل جمع آوری کفارات انجام شده است هست، تأکید کرد: جهت امسال آینده نگری می شود بیش از یک میلیارد تومان کفارات جمع آوری شود، همچنین در سال ۹۵ این کفارات در قالب بسته های ماکارونی میان مددجویان تحت حمایت توزیع شد.
وی افزود: جمع آوری کمک های مردمی از طریق روش های نوین از جمله سامانه پیامکی با شماره # ۰۲۱ * ۸۸۷۷ * جهت تمامی مشترکان اپراتورهای متفاوت فعال است.
ولیئی خاطر نشان کرد: نیکوکاران می توانند از طریق سامانه تلفن گویای ۷۳۵۵ علاوه بر پرداخت انواع وجوهات شرعی، صدقه و عضویت در طرح اکرام، نسبت به پیگیری به درخواست ها، انتقادات و پیشنهادات خود به این نهاد اقدام کنند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | کمیته امداد | مشارکت های مردمی | جامعه هدف | جمع آوری کفارات | نیازمندان کمیته امداد | پرداخت صدقات | اخبار رفاه و تعاون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog