گرم سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش

گرم: سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش حمله مزار شریف پایگاه نظامی در بلخ حمله طالبان

گت بلاگز اخبار اجتماعی آقای مبارزه با اختلاس به خودت بیا! ، طنز

«اگر شرایط کمی زیاد ادامه پیدا می‌کرد، یحتمل تا الان مبلغ فسخ قرارداد نیمار جور شده است بود و ما می‌توانستیم به جای کلوب پاری‌سن‌ژرمن، مبلغ فسخ قرارداد را به کل

آقای مبارزه با اختلاس به خودت بیا! ، طنز

طنز/ آقای مبارزه با اختلاس به خودت بیا!

عبارات مهم : اختلاس

«اگر شرایط کمی زیاد ادامه پیدا می کرد، یحتمل تا الان مبلغ فسخ قرارداد نیمار جور شده است بود و ما می توانستیم به جای کلوب پاری سن ژرمن، مبلغ فسخ قرارداد را به کلوب بارسلونا داده و نیمار را یکراست می آوردیم تا در تیم خونه به خونه بازی کند.»

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛«یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد تخلفات حمید ب. از اعضای سابق دولت سابق (خوشبختانه منفی در منفی می شود مثبت ولی سابق در سابق نمی شود حاضر!) صحبت هایی کرده که جای آنها در همین ستون طنز است و ما به بعضی از آنها اشاره می کنیم که اگر ادامه پیدا می کرد (آن دولت و آن شرایط) به چه درد ما می خورد.

آقای مبارزه با اختلاس به خودت بیا! ، طنز

بند فسخ قرارداد نیمار: طبق گفته این عضو مجلس، مبلغ چهار میلیون یورو در پرونده ایشان دیده می شود که مبهم هست. اگر شرایط کمی زیاد ادامه پیدا می کرد، یحتمل تا الان مبلغ فسخ قرارداد نیمار جور شده است بود و ما می توانستیم به جای کلوب پاری سن ژرمن، مبلغ فسخ قرارداد را به کلوب بارسلونا داده و نیمار را یکراست می آوردیم تا در تیم خونه به خونه بازی کند.

مهریه هایی که گرفته شده: ما اصرار داریم وقت عقد بگوییم: «مهریه رو کی داده و کی گرفته؟» این جماعتی هم که الان در زندان هستند به خاطر عدم پرداخت مهریه نیست، اینها گیلاس هستند. به هر حال با کشف حدود هفتصد سکه بهار آزادی (که امیدواریم طرح قدیم باشند که گران ترند) در منزل ایشان ما می توانستیم سکه های بیشتری جمع کرده و زندانیان مهریه را آزاد کنیم.

«اگر شرایط کمی زیاد ادامه پیدا می‌کرد، یحتمل تا الان مبلغ فسخ قرارداد نیمار جور شده است بود و ما می‌توانستیم به جای کلوب پاری‌سن‌ژرمن، مبلغ فسخ قرارداد را به کل

خانه ایرانیان را آباد کنیم: نماینده عزیز مجلس اعلام کرده که حدود سیصد میلیارد تومان از حساب «خانه ایرانیان» برداشت شده است است که واقعاً این از شاهکارهای بزرگ اقتصادی و وطن دوستی هست. منزل ایرانیان اول با ماهی ۴۵ هزار تومان یارانه آباد شد و کار به سیصد میلیارد و رقم های کلان رسیده بود که آبادتر شود ولی متأسفانه دولت یازدهم و دوازدهم روی کار آمد تا منزل ایرانیان آباد نشود.

قدرناشناسی: متأسفانه ما اصولاً آدم های قدرناشناسی هستیم، وقت کوروش هم همین طور بوده. آقای شریعتمداری هم گفته که اگر ما در آن دوران بودیم طرفدار «روم» می شدیم. حالا اهمیتی هم ندارد که «روم» آن وقت نبوده، بالاخره فرانچسکو توتی و حمید معصومی نژاد که بوده اند. شاید ما ندانیم که اول مرغ بوده یا تخم مرغ؟ ولی می دانیم که اول حمید معصومی نژاد بوده و بعد روم آمده. در نتیجه اول اختلاس و رانت بوده و بعد بعضی از سیاستمداران سابق!»

واژه های کلیدی: اختلاس | قرارداد | ایرانیان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog