گرم سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش

گرم: سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش حمله مزار شریف پایگاه نظامی در بلخ حمله طالبان

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی فراوانی عرضه نوسازهای 100 متری در پایتخت

بازار فروش واحدهای مسکونی 100 مترمربعی با عرضه حجم قابل توجهی از فایل‌های نوساز همراه شده است است؛

فراوانی عرضه نوسازهای 100 متری در پایتخت

فراوانی عرضه نوسازهای 100 متری در پایتخت

عبارات مهم : بازار

بازار فروش واحدهای مسکونی 100 مترمربعی با عرضه حجم قابل توجهی از فایل های نوساز همراه شده است است؛

به گزارش «دنیای اقتصاد» هم اکنون فراوانی عرضه فایل های فروش آپارتمان نوساز با مساحت 100 مترمربع در سطح مطلوبی قرار گرفته هست، طوری که درحال حاضر تنوع قابل توجهی از عرضه این گروه آپارتمان ها در بازار مسکن مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به خصوص نیمه شمالی و مرکزی پایتخت به چشم می خورد.

فراوانی عرضه نوسازهای 100 متری در پایتخت

تحقیقات میدانی «دنیای اقتصاد» از حجم و قیمت آپارتمان های 100 مترمربعی عرضه شده است به بازار مسکن مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران همچنین حاکی از وجود این گروه آپارتمان ها در هر چهار سطح گران قیمت، قیمت متعارف و قیمت مناسب، فایل فروش با شرایط مناسب یا اکازیون(ارزان تر از سطح عرف قیمت آپارتمان در منطقه مورد نظر)است؛ به این معنا که هم اکنون علاوه بر آنکه عرضه مناسبی از آپارتمان های 100 مترمربعی نوساز در مناطق متفاوت پایتخت مشاهده می شود، متقاضیان خرید این آپارتمان ها در جست وجوهای خود به هر چهار سطح قیمتی-ارزان، گران، قیمت متعارف و قیمت اکازیون- برخورد خواهند کرد. این عنوان به این معناست که متقاضیان خرید این واحدها قادر خواهند بود با اندکی جست و هوا زیاد آپارتمانی را خریداری کنند که ضمن کم سن و سال یا نوساز بودن از شرایط مناسب قیمتی نیز برخوردار باشد.

هم اکنون آپارتمان های 100 مترمربعی مورد تقاضای آن دسته از منزل اولی های پردرآمد یا افرادی است که قصد تبدیل به احسن کردن آپارتمان های خود با متراژهای کوچک تر از 100مترمربع با آپارتمان بزرگ تر(آپارتمان 100 مترمربعی) دارند. حجم عرضه فایل فروش آپارتمان نوساز در حالی در بازار فروش واحدهای 100 مترمربعی هم اکنون از فراوانی کافی برخوردار است که این فراوانی در بازار فروش واحدهای کوچک متراژ و میان متراژ کمتر به چشم می خورد.

بازار فروش واحدهای مسکونی 100 مترمربعی با عرضه حجم قابل توجهی از فایل‌های نوساز همراه شده است است؛

واژه های کلیدی: بازار | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog