گرم سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش

گرم: سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش حمله مزار شریف پایگاه نظامی در بلخ حمله طالبان

گت بلاگز اخبار بین الملل افشای جزییاتی از زندگی شخصی آقا و زن ترامپ

واشنگتن پست در گزارشی از زندگی شخصی ترامپ و همسرش در کاخ سفید از جزییات زندگی شخصی آنها از جمله برنامه‌های جداگانه و اتاق‌های جداگانه آنها پرده برداشت.

افشای جزییاتی از زندگی شخصی آقا و زن ترامپ

افشای جزییاتی از زندگی شخصی آقا و زن ترامپ

عبارات مهم : زندگی

واشنگتن پست در گزارشی از زندگی شخصی ترامپ و همسرش در کاخ سفید از جزییات زندگی شخصی آنها از جمله برنامه های جداگانه و اتاق های جداگانه آنها پرده برداشت.

به گزارش ایسنا، روزنامه واشنگتن پست در گزارشی مفصل نوشت، برنامه های روزانه جداگانه دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا و همسرش ملانیا با بیدار شدن این میلیاردر آمریکایی در حدود ساعت ۵:۳۰ صبح به وقت محلی و تماشای اخبار تلویزیون و توئیت بازی شروع می شود.

به گفته دو دوست نزدیک خانواده ترامپ، بانوی اول آمریکا اندکی دیرتر در اتاق خواب شخصی خودش از خواب بر می خیزد. او سپس پسر ۱۲ ساله اش بارون را جهت مدرسه آماده می کند و از همه مهمتر بررسی می کند که تکالیف بارون درون کوله پشتی گذاشته شود.

در بحبوحه بوق و کرنای دولت ترامپ خصوصا جنجال های اخیر بر سر چگونگی پرداخت پول مدیر جمهوری آمریکا جهت ساکت کردن استورمی دنیلز، بازیگر فیلم های مستهجن، ملانیا ترامپ زندگی منزوی و آرام تری را در پیش گرفته و غالبا جدا از مدیر جمهوری آمریکا، پسرش را بزرگ می کند و جایی جهت خودش درون یک مکان غیر متعارف کاخ سفید دست و پا کرده است.

همسر جوان ترامپ مستقیما به آن روابط خارج از عرفی که استورمی دنیلز و یک زن دیگر به نام کارن مک دوگال می گویند با شوهرش داشته اند، تصویر العمل نداشته هست. ولی او به صورت جالب توجهی یک وجهه مثبت و مستقل از مدیر جمهوری آمریکا به تصویر می کشد و جهت امروز (دوشنبه) خواستار برگزاری یک کنفرانس خبری در باغ رز کاخ سفید شده است است – تا همین چند ماه پیش چنین فعالیتی در انظار عمومی بعید به نظر می رسید.

استفانی گریشام، سخنگوی بانوی اول آمریکا می گوید: تمرکز او همواره روی کودکان بوده است و این ضیافت ناهار به معنای رسمی کردن نقشی است که او در سه تا هفت سال آینده ایفا خواهد کرد.

او گفت، بانوی اول آمریکا مابقی عمر ریاست جمهوری ترامپ را به مسائلی که کودکان امروز با آن مواجه هستند و سعادت آنها تخصیص داده شده است خواهد داد.

در هفته های اخیر، ملانیا ترامپ در کانون توجهاتی قرار گرفته است که نسبت به سال های گذشته مهمتر بوده است و از جمله آنها می توان به شرکت در مراسم تدفین باربارا بوش، بانوی اول سابق آمریکا اشاره کرد.

ازدواج های سیاسی میل به به پیچیدگی بیشتری نسبت به اکثریت پیوندها دارد، ولی قابل توجه است که خانواده ترامپ تلاش بسیار کمی جهت طراحی یک جبهه متحد دارند. هر چند که هر دو آنها از قدرت تصویرهای بصری آگاه هستند، بعضی از لحظات به یاد ماندنی آنها زشت است به عنوان نمونه ملانیا دست خود را به سمت دیگری می برد تا دست مدیر جمهوری آمریکا به او نرسد و چندین و چند بار دوربین ها لحظاتی را ثبت کردند که او در برابر قرار گرفتن دستش درون دست ترامپ مقاومت کرده است.

استفانی وینستون وولکوف، از دوستان قدیمی ملانیا می گوید: او شخص باوقار و خاص است و در حریم شخصی به زندگی شخصی اش می رسد و این به هیچکسی ارتباط ندارد. آنها از آن زوج هایی نیستند که دست یکدیگر را بگیرند، همینطوری؛ او یک اروپایی جالب است و قابل آینده نگری نیست.

به گفته تعدادی از منابع مطلع از برنامه های این زوج، ترامپ ها گاهی حتی در اوقات فراغت هم جدا هستند. در تعطیلات مارالاگو و تعطیلات آخر هفته، مدیر جمهوری آمریکا با سیاستمداران، تجار و شخصیت های رسانه ای غذا می خورد و ملانیا گاهی با آنها نیست. به گفته چندین تن از مقام های کنونی و سابق، مدیر جمهوری آمریکا و همسرش گاهی در کاخ سفید هم همراه یکدیگر غذا صرف نمی کنند. یکی از دوستان قدیمی ترامپ افزود: آنها خیلی به ندرت و حتی می توان گفت به هیچ وجه با هم نیستند.

با این حال فرد مطلع دیگری مدعی است که ملانیا و همسرش اوقاتی را با هم سپری می کنند. او با رد عناوین اخبارها راجع به رسوایی جنسی ترامپ می گوید: به غیر از سفرهای انفرادی مدیر جمهوری آمریکا، این خانواده اغلب اوقات عصرها کنار هم هستند. ملانیا هم روی مادر بودنش متمرکز هست. او روی این مساله متمرکز است که یک همسر باشد و روی نقشش به عنوان بانوی اول تمرکز دارد. همین. مابقی اینها جنجال است.

یک مقام دیگر ارشد در ساختمان اجرایی کاخ سفید راجع به اینکه این زوج برنامه ها و اتاق خواب های جدا دارند، بدون اظهارنظر گفت اینها پرسشها محرمانه هست. ملانیا تعداد اندکی مصاحبه دارد و راجع به اظهارنظر راجع به این گزارش واشنگتن پست خودداری کرده است ولی حین کمپین انتخاباتی به این روزنامه آمریکایی گفته بود که او و همسرش “بسیار مستقل” هستند و “ما به خودمان و یکدیگر فضا می دهیم.”

با این وجود، بسیاری از تحلیلگران سیاسی معتقدند که اگر ترامپ بخواهد در انتخابات ۲۰۲۰ پیروز شود به حضور ملانیا ترامپ در کنارش نیاز دارد.

افشای جزییاتی از زندگی شخصی آقا و زن ترامپ

واژه های کلیدی: زندگی | ملانیا | آمریکا | برنامه | زن ترامپ | خانواده | آمریکایی | دولت ترامپ | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | ملانیا ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog