گرم سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش

گرم: سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش حمله مزار شریف پایگاه نظامی در بلخ حمله طالبان

گت بلاگز اخبار بین الملل بعضی مقامات کاخ سفید احمق هستند! / ترامپ به پوتین

روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد، رئیس‌جمهوری آمریکا اوایل امسال میلادی در تماس تلفنی با رئیس‌جمهوری روسیه بعضی از مشاوران خودش را “افراد احمق” خطاب کرد. 

بعضی مقامات کاخ سفید احمق هستند! / ترامپ به پوتین

ترامپ به پوتین: بعضی مقامات کاخ سفید احمق هستند!

عبارات مهم : روسیه

روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد، مدیر جمهوری آمریکا اوایل امسال میلادی در تماس تلفنی با مدیر جمهوری روسیه بعضی از مشاوران خودش را “افراد احمق” خطاب کرد.

به گزارش ایسنا، نیویورک تایمز به نقل از یک منبع مطلع راجع به شرح تماس تلفنی دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا با ولادیمیر پوتین، مدیر جمهوری روسیه در ماه مارس نوشته هست، مدیر جمهوری روسیه با ناراحتی تاکید کرده بود، بعضی از مقام های کاخ سفید جهت انجام نشدن این مکالمه تلفنی تلاش کردند. ترامپ هم در پاسخ گفته: آنها افراد احمقی هستند، نباید به حرف آنها گوش کنید.

این بیانات در همان تماسی مطرح شد که مدیر جمهوری آمریکا پیروزی مجدد ولادیمیر پوتین در انتخابات را تبریک گفت. مدیر جمهوری آمریکا بر خلاف نظر مشاوران امنیت ملی اش جهت تماس تلفنی با پوتین دست به کار شد. پیش از آن بعضی از ناظران بین المللی تاکید کردند انتخابات روسیه مملو از تقلب بوده است.

بعضی مقامات کاخ سفید احمق هستند! / ترامپ به پوتین

دونالد ترامپ از وقت ورود به کاخ سفید در اتخاذ موضع علیه پوتین و روسیه تردید کرده و همین امر انتقاداتی را از جانب دموکرات ها و جمهوری خواهان به همراه داشته هست. مدیر جمهوری آمریکا همچنین ماه گذشته با بیان اینکه روسیه باید مجددا به گروه هفت کشور صنعتی دنیا ملحق شود، جنجال به پا کرد. روسیه سال ۲۰۱۴ بعد از الحاق شبه جزیره کریمه اوکراین به خاک خود از این گروه اخراج شد.

ترامپ دوشنبه آتی با پوتین در هلسینکی، پایتخت فنلاند دیدار می کند. این دیدار در آخر سفر یک هفته ای ترامپ به اروپا انجام می شود که مشمول بر توقف هایی در بروکسل جهت نشست ناتو و سفر به انگلیس می شود. ترامپ اخیرا در گردهمایی مونتانا، نگرانی ها راجع به دیدارش با پوتین را کم اهمیت دانست و تاکید کرد مدیر جمهوری روسیه “خوب” است.

روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد، رئیس‌جمهوری آمریکا اوایل امسال میلادی در تماس تلفنی با رئیس‌جمهوری روسیه بعضی از مشاوران خودش را “افراد احمق” خطاب کرد. 

واژه های کلیدی: روسیه | پوتین | آمریکا | دونالد ترامپ | ولادیمیر پوتین | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog