گرم سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش

گرم: سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش حمله مزار شریف پایگاه نظامی در بلخ حمله طالبان

گت بلاگز اخبار حوادث 7 پسر دارم که از هیچکدام ارزش خبر ندارم ، مرد83ساله بدنبال قصاص قاتل فرزند کارتن خواب

سال ٩٣ ماموران پلیس جسد مثله شده است مردی را پیدا کردند که تمامی اندام‌های بدنش قطعه قطعه و سر از تنش جدا و داخل کیسه‌ای رها شده است ‌بود.

مرد83ساله بدنبال قصاص قاتل فرزند کارتن خواب/7 پسر دارم که از هیچکدام ارزش خبر ندارم

عبارات مهم : ایران

سال ٩٣ ماموران پلیس جسد مثله شده است مردی را پیدا کردند که تمامی اندام های بدنش قطعه قطعه و سر از تنش جدا و داخل کیسه ای رها شده است بود.

اعتماد نوشت:.ماموران در بررسي هاي خود از طريق اثر انگشت مقتول متوجه شدند كه جسد متعلق به جواني به نام كيومرث است كه پدرش در يكي از شهرستان هاي غرب كشور زندگي مي كند. به اين ترتيب ماموران مرد ٨٠ ساله را پيدا و او را براي اينكه جسد پسرش را شناسايي كند به پایتخت کشور عزیزمان ایران دعوت كردند.

اين مرد بعد از ديدن صورت پسرش، هويت كيومرث ٣٥ ساله را تاييد كرد. با توجه به وضعيتي كه جسد داشت پليس متوجه شد اين مرد قرباني يك كينه عميق شده است است و عامل يا عاملان قتل، او را در پي يك انتقام گيري سخت كشته اند. بنابراين ماموران تحقيقات خود را در اين باره شروع كردند. آنها متوجه شدند كيومرث جواني كارتن خواب بوده كه به مواد مخدرهم اعتياد داشت. اين مرد همچنين تعدادي مشتري داشت كه از او مواد مي خريدند ولی تحقيقات از افرادي كه با كيومرث ارتباط داشتند راه به جايي نبرد و در نهايت ماموران تصميم گرفتند اين پرونده را در ميان پرونده هاي راكد قرار دهند.

7 پسر دارم که از هیچکدام ارزش خبر ندارم ، مرد83ساله بدنبال قصاص قاتل فرزند کارتن خواب

همين تصميم باعث شد كه پدر كيومرث از بيت المال درخواست ديه كند. وقتي پرونده براي رسيدگي به شعبه ٢ دادگاه كيفري استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شد، پدر كيومرث براي گفتن درخواستش به دادگاه آمد. او در شرح ماجراي زندگي اش گفت: «من در پایتخت کشور عزیزمان ایران زندگي مي كردم و فرزندانم همگي در پایتخت کشور عزیزمان ایران به دنيا آمدند. بعد از انقلاب و اتفاقات بعد از آن من به شهرستان خودمان برگشتم. همسرم از اينكه ما برگشته بوديم ناراحت بود و مدام من را به خاطر اين تصميم تحقير مي كرد. من هم از فرط تنهايي با شخص ديگري ارتباط برقرار كردم و همين عنوان باعث شد اختلاف هاي بين من و همسرم عميق شود و در نهايت من او را طلاق دادم.»

اين مرد ادامه داد: «بعد از جدايي من از همسرم، فرزندانم ديگر سراغ من نيامدند. ٧ پسر دارم كه هيچ كدام سراغي از من نگرفتند و هميشه تنها زندگي كردم. كيومرث پسر كوچك من بود. او هم با من قهر بود و گاهي كه براي ديدن مادرش به شهرستان مي آمد او را در خيابان مي ديدم. ما ارتباط خاصي با هم نداشتيم.»

سال ٩٣ ماموران پلیس جسد مثله شده است مردی را پیدا کردند که تمامی اندام‌های بدنش قطعه قطعه و سر از تنش جدا و داخل کیسه‌ای رها شده است ‌بود.

پدر كيومرث در ادامه گفت: «بچه هايم هيچ وقت من را به خاطر اينكه از مادرشان جدا شدم، نبخشيدند. آنها حتي از مشكلات ارزش با من صحبت نمي كردند و درگير مشكلات من هم نمي شدند ولی آنها فرزند هاي من بودند و هميشه دوست ارزش داشتم تا اينكه سه سال پيش به من خبر دادند پسرم كيومرث كشته شده است هست. فرزند ام را قطعه قطعه كرده بودند. هيچ چيز از كيومرث باقي نمانده بود و من از روي صورتش او را شناختم. از آن به بعد وضع زندگي من بدتر شد. حالم خراب تر شد و اين بار خودم هم خودم را به خاطر كاري كه كرده بودم، نبخشيدم و هميشه فكر مي كنم اگر همسرم را طلاق نمي دادم زندگي خودم و فرزند هايم از هم نمي پاشيد. »

پدر مقتول در مورد اينكه آيا از نحوه زندگي فرزندش با خبر بوده است يا نه، گفت: «چندباري كه كيومرث را ديدم به من گفت در خيابان مولوي سيگار فروشي مي كند و من هم حرفش را باور كردم. چيزي در مورد اينكه كجا زندگي مي كرد و چه اتفاقاتي براي او افتاده هست، نمي دانم! من حتي نمي دانم او با چه كساني اختلاف داشت و چه كسي با پسرم دشمني داشت. به همين خاطر هم نتوانستم كسي را به پليس معرفي كنم. حتي پسران ديگرم هم كه بازجويي شدند نتوانستند كسي را به ماموران معرفي كنند. »

سپس قاضي از ولي دم مقتول پرسيد اگر قاتل پيدا شود باز هم درخواست ديه داريد؟ پيرمرد جواب داد: «من عمرم را كرده ام. ٨٣ سال دارم و پول ديه پسرم نمي تواند تغييري در زندگي من ايجاد كند. معلوم نيست چند سال يا چند روز ديگر زنده باشم. اگر قرار نبود پرونده پسرم ميان پرونده هاي راكد قرار بگيرد، درخواست ديه از بيت المال نمي كردم. من درخواست دارم تحقيقات بيشتر در مورد قاتل فرزندم انجام شود و او را دستگير كنند. اگر اين اتفاق بيفتد من ديه نمي خواهم و درخواست قصاص قاتل را دارم. »

7 پسر دارم که از هیچکدام ارزش خبر ندارم ، مرد83ساله بدنبال قصاص قاتل فرزند کارتن خواب

در پايان هيات قضات شعبه ٢ دادگاه كيفري استان پایتخت کشور عزیزمان ایران براي تصميم گيري در اين خصوص وارد شور شدند.

45302

واژه های کلیدی: ایران | زندگي | فرزند | پرونده | فرزندان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog