گرم سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش

گرم: سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش حمله مزار شریف پایگاه نظامی در بلخ حمله طالبان

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی دستورکار ضد ایرانی‌ام در سفر به اروپا محقق شد , نتانیاهو مدعی شد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با اشاره به سفر اخیر به آلمان، فرانسه و انگلیس گفت: «تمرکزم روی تجاوزگری کشور عزیزمان ایران در منطقه به خاص تلاش‌هایش جهت استقرار حضور

دستورکار ضد ایرانی‌ام در سفر به اروپا محقق شد , نتانیاهو مدعی شد

نتانیاهو مدعی شد؛ دستورکار ضد ایرانی ام در سفر به اروپا محقق شد

عبارات مهم : اروپا

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با اشاره به سفر اخیر به آلمان، فرانسه و انگلیس گفت: «تمرکزم روی تجاوزگری کشور عزیزمان ایران در منطقه به خاص تلاش هایش جهت استقرار حضور نظامی در سوریه بود و رهبران (سه کشور اروپایی) با نشانه مهم من موافق بودند».

به گزارش فارس، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در نخستین جلسه کابینه این رژیم بعد از بازگشت از سفر به آلمان، فرانسه و انگلیس، باز هم علیه کشور عزیزمان ایران اظهارنظر کرد.

به گزارش «عاروتص شوع»، بنیامین نتانیاهو گفت: «هفته گذشته من به اروپا سفر کردم و با سه رهبر مهم اروپا صحبت کردم: آنگلا مرکل صدراعظم المان، امانوئل ماکرون مدیر جمهور فرانسه و ترزا می نخست وزیر بریتانیا».

نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس ادامه داد: «تمرکز من روی تجاوزگری کشور عزیزمان ایران در منطقه ما، آخرین تحولات در منطقه ما و مهم تر از هر چیز، تلاش های کشور عزیزمان ایران جهت حضور و استقرار نظامی در سوریه بود».

وی مدعی شد: «رهبران (این سه کشور اروپایی) با نشانه مهم تعیین شده است به وسیله من که ایجاد یک توافق بین المللی گسترده مبنی بر اینکه کشور عزیزمان ایران باید از کل و تمام سوریه خارج شود، بوده، توافق داشتند».

نتانیاهو افزود: «این نشانه من از سفر (به اروپا) بود و تا حد زیادی به هدفم دست یافتم. اگرچه خروج کشور عزیزمان ایران از سوریه، یک فرایند طولانی مدت است ولی اعتقاد دارم که اگر شما نشانه گذاری کنید و بدانید که مسیر حرکتان به چه سمتی هست، شما وقت بیشتری جهت رسیدن به هدفتان خواهید داشت».

دستورکار ضد ایرانی‌ام در سفر به اروپا محقق شد , نتانیاهو مدعی شد

واژه های کلیدی: اروپا | ایران | سوریه | ایرانی | فرانسه | نتانیاهو | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog