گرم سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش

گرم: سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش حمله مزار شریف پایگاه نظامی در بلخ حمله طالبان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری انجام امور فنی ، تدوین «زنانی که با گرگها دویده‌اند» تمام شد

تدوین «زنانی که با گرگها دویده اند» به آخر رسیده و با انجام آخرین مراحل فنی این فیلم آماده حضور در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر می‌شود. 

انجام امور فنی ، تدوین «زنانی که با گرگها دویده‌اند» تمام شد

تدوین «زنانی که با گرگها دویده اند» تمام شد/ انجام امور فنی

عبارات مهم : کارگردان

تدوین «زنانی که با گرگها دویده اند» به آخر رسیده و با انجام آخرین مراحل فنی این فیلم آماده حضور در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر می شود.

محمدرضا شرف الدین تهیه کننده فیلم سینمایی «زنانی که با گرگها دویده اند» به کارگردانی امیراطهر سهیلی در گفتگو با مهر راجع به آخرین اوضاع این اثر گفت: در حال حاضر آخرین مراحل فنی این اثر انجام می شود البته تدوین آن به آخر رسیده است ولی مقداری ریزه کاری دارد که در پی انجام آن هستیم.

انجام امور فنی ، تدوین «زنانی که با گرگها دویده‌اند» تمام شد

وی در آخر عنوان کرد: ما تلاش می کنیم «زنانی که با گرگها دویده اند» را هرچه سریعتر جهت نمایش در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر آماده کنیم و بعد از ارایه نسخه ای از آن به دبیرخانه کارهای باقی مانده را انجام دهیم.

لعیا زنگنه بازیگر مهم این فیلم است.

تدوین «زنانی که با گرگها دویده اند» به آخر رسیده و با انجام آخرین مراحل فنی این فیلم آماده حضور در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر می‌شود. 

عوامل این فیلم عبارتند از نویسنده فیلمنامه: امیراطهر سهیلی و حسام سامری زاده، کارگردان: امیراطهر سهیلی، مدیر فیلمبرداری: علی عظیم زاده، مدیر تولید: حسین رستم پور، طراح صحنه: میثم نویریان، طراح لباس: محبوبه سلطانی، مدیر صورت پردازی: امید گلزاده، مجری صورت پردازی: رعنا فلاحیان، صدابردار: محسن طیبی، مدیر تدارکات: حامد نسطورپور طهرانی، دستیار اول کارگردان: حسام سامری زاده، مدیر برنامه ریزی: رضا شریفی، منشی صحنه: مهتاب شهرابی، عکاس: اردلان آذرمی، دستیار فیلمبردار: مهدی حسینی، مدیر صحنه: فرهاد رضایی، گروه کارگردانی: مهتاب جامعی، مسعود زرگران، مشاور کارگردان: سعید سهیلی، مشاور رسانه ای: علی زادمهر، مجری طرح: حمیدرضا سهیلی و غلامحسین حیدری، جانشین تهیه کننده: روزبه حسینی کارگر، سرمایه گذاران: امیراطهر سهیلی و روزبه حسینی کارگر و تهیه کننده: محمدرضا شرف الدین.

واژه های کلیدی: کارگردان | کارگردانی | تهیه کننده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog