گرم سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش

گرم: سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش حمله مزار شریف پایگاه نظامی در بلخ حمله طالبان

گت بلاگز اصفهان بیش از 350 داستان کوتاه در جشنواره زاینده‌رود شرکت کردند

دبیر دومین جشنواره سراسری دانشجویی داستان کوتاه زاینده‌رود گفت: از بین 350 اثری که مورد داوری قرار گرفت، نویسنده 53 درصد از آن‌ها مرد و 47 درصد زن بودند.

بیش از 350 داستان کوتاه در جشنواره زاینده‌رود شرکت کردند

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، داریوش اسماعیلی امروزدر اختتامیه دومین جشنواره دانشجویی داستان کوتاه زنده رود اظهار کرد: زاینده رود جریان زندگی در اصفهان و پل های آن نماد گفت وگوی فرهنگ ها و تمدن ها به سوی صلح و تفاهم است و قلم هم زبان خدا و امانت آدم و ودیعه علاقه هست.

وی افزود: کشف استعدادها و حمایت از شکوفایی آن ها در سال هایی که به داستان توجه نشده بود و با توجه به اهمیت زاینده رود به عنوان عضو تأثیرگذار اصفهان از اهداف این جشنواره بوده است.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی اصفهان تصریح کرد: پرسشگری، روحیه نقاد، حقیقت جو، پویا و با نشاط از شاخصه های دوران دانشجویی است که با فراهم کردن یک محیط ادبی مناسب می توان شاهد خلق آثار موفقی در این رابطه بود.

دبیر دومین جشنواره دانشجویی داستان کوتاه زاینده رود یادآور شد: از بین 350 اثری که مورد داوری قرار گرفت، نویسنده 53 درصد از آن ها مرد و 47 درصد زن بودند.

بیش از 350 داستان کوتاه در جشنواره زاینده‌رود شرکت کردند

اسماعیلی خاطرنشان کرد: 47 درصد شرکت کنندگان دارای مدرک کارشناسی، 24 درصد مدرک ارشد و دکتری و مابقی در مقاطع دیگر بوده اند.

وی ادامه داد: خلاقیت در موضوعات، ایجاز و پرداخت مناسب از فاکتورهای داوری بوده است.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی اصفهان تأکید کرد: بی توجهی به دستور زبان و تأثیر سریال های ماهواره ای و تلویزیونی و بی توجهی به فرم و گزینش نامناسب عنوان از اشکالاتی بود که در روند داستان ها به وضوح مشاهده می شد.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: اصفهان | داستان | جشنواره | زاینده رود | داستان کوتاه | دوران دانشجویی | برگزاری جشنواره | داستان کوتاه زاینده رود

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog