گرم سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش

گرم: سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش حمله مزار شریف پایگاه نظامی در بلخ حمله طالبان

گت بلاگز سمنان سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در سمنان

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در جمع هوادارانش در سالن غدیر سمنان صحبت کرد .

سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در سمنان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان؛ حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در بدو ورود به سالن با عذرخواهی از مردم به علت تاخیر در ورود گفت :برای اینکه در جمع پرشور مردم درمصلی پایتخت کشور عزیزمان ایران بودم ، تازه به سمنان رسیدیم.

وی با قدردانی از شهیدان ، جانبازان و ایثار گران و مادران و خواهران و همسران ایثارگران استان سمنان خطاب به حضار گفت : درود بر برادران، زنان و جوانان غیور و وظیفه شناس و وقت شناسان و بابصیرتان بصیرت آفرین.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی با بیان اینکه خود را همپای مردم می دانم و این همه ابراز احساسات را نسبت به خودم نمیدانم تاکید کرد : آنچه هویت اینجانب را رقم میزند هویت انتصاب به انقلاب ، امام و خدمتگزاری مردم و آستان قدس حضرت رضا (ع ) است .

عبارات مهم : کشاورزی
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی با بیان اینکه کشور ما با حضور فرهیختگان ، خانواده شهیدان و با سرمایه های انسانی ، کشوری ثروتمند است افزود : نیروی انسانی متراکم دراین کشوروجود دارد و بزرگترین سرمایه کشور نیروی انسانی فرهیخته آن است .

وی افزود : رمز امنیت کشور و آنچه سایه جنگ را از کشور کنار زده حضور شما درصحنه است .
رئیسی تصریح کرد : کلید حل پرسشها کشور و کلیدی که قفل کسب و کار و بیکاری و فقر ومفاسد اداری را بگشاید دردست شما جوانان ومردم برومند است.
وی با بیان اینکه بیگانگان گره از پرسشها کشور و ملتی نگشودند که ما دومی باشیم تاکید کرد : معطل گذاشتن کشور به اینکه کی بیگانگان اراده کنند و گره بگشایند خطاست .
وی با بیان اینکه این امر بدون توجه به ذخایر منابع وسرمایه های کشورخطاست گفت : کشور عزتمند افتخارآفرین، ملجا و پناه محرومان و مستضعفان عالم نباید فقط نگاهش به چند کشور باشد .
وی تاکید کرد : ما در نیا فقط چهار کشور نداریم بلکه می توانیم با 180 کشور دنیا مناسبات برقرار کنیم .
این نامزد ریاست جمهوری با بیان اینکه کشاورزی کشور عزیزمان ایران میتواند مقرون به صرفه شود گفت : اگر کشاورزی را نوین و صنایع تبدیلی را ایجاد کنیم می توانیم به ازای هر یک نفر چهار نفر اشتغال در بخش کشاورزی ایجاد کنیم .
وی با بیان اینکه در هر خانواده سه نفر بیکارند ومردم دغدغه دارند و گله مندند که آیا با این امکانات کشور بیکاری داریم گفت : آیا باید یک میلیون تحصیل کرده بدون کار داشته باشیم ؟ آیا صدها و هزاران کارخانه تعطیل باشند ؟ و در هر خانواده هم جوان بدون کار باشد و هم پدرش بدون کار باشد.
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی راجع به استان سمنان هم گفت : این استان ظرفیت های فراوان گردشگری ، کشاورزی مکانیزه با ایجاد صنایع تبدیلی و ظرفیت صنعتی با سرمایه گذاری دارد که به کمک خدا ومردم و اراده پولادین ، هم می خواهیم هم میتوانیم این ظرفیت ها را به آخر برسانیم .
وی اظهار امیدواری کرد : در29 اردیبهشت آنچه رضای خداست و آنچه صلاح ملت است بدست شما جوانان ، مردم ، اساتید ، دانشجویان ، کشاورزان ، بازاریان وکارگران انشا الله رقم خواهد خورد.
انتهای خبر / ذ

واژه های کلیدی: کشاورزی | استان سمنان | اخبار انتخابات 96 | حجت الاسلام والمسلمین رئیسی | سالن غدیر سمنان | نامزد انتخابات ریاست جمهوری | شهرستان سمنان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog