گرم سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش

گرم: سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش حمله مزار شریف پایگاه نظامی در بلخ حمله طالبان

گت بلاگز علمی پزشکی تصویرهای + وجود موجودات فضایی در “منطقه پرواز ممنوع” آمریکا

یک فیلم ویدیویی کوتاه شیء فضایی ناشناس را در صحرای نوادای آمریکا شناسایی کرده هست، ولی مقامات دولتی آمریکا از اظهارنظر در این خصوص سال‌ها است که خودداری می‌

تصویرهای + وجود موجودات فضایی در "منطقه پرواز ممنوع" آمریکا

به گزارش خبرنگار حوزه کلینیکگروه علمی پزشکی کلوب خبرنگاران؛ در یک فیلم ویدئویی شیء پرنده معلق در هوا در آسمان دیده می شود، کارشناسان و جستجوکنندگان موجودات فضایی اعتقاد دارند این فیلم در سالهای ۱۹۸۰ تا ۱۹۹۰ فیلم برداری شده است هست.

عبارات مهم : پرواز
مرکز Nevada-based military facility یکی از مرموز ترین مناطق نظامی در دنیا است که در صحرای نوادا قرار گرفته و به علت انجام آزمایشات اتمی و وجود تاسیسات مخفیانه ارتش آمریکا سال ها است که هیچ شهروند عادی حق ورود به آنجا را ندارد.

در عین حال مشاهده تصویرهای هر از گاه موجودات عجیب و غریب یا تصویرهای ماهواره ای مشکوک این فرضیه را ایجاد کرده که موجودات فضایی به این مکان رفت و آمد می کنند.

منطقه نظامی ۵۱ در صحرای نوادا یکی از مکان های مورد علاقه دوستداران موجودات فضایی جهت رصد و شکار این موجودات بوده هر چند که دولت آمریکا تا سال ۲۰۱۳ وجود این منطقه را به رسمیت نشناخته بود.

برخی از کارشناسان اعتقاد دارند موجودات فرازمینی در این منطقه دارای پایگاه هستند و وسایل آن ها در این مکان مخفی شده است هست، کما اینکه شیء فضایی ناشناخته در فیلم ویدئویی هیچ شباهتی به تجهیزات ساخت انسان ندارد و از ساختار مهندسی متفاوتی تشکیل شده است هست.

نظارت مشکل از سوی دولت آمریکا بر منطقه ۵۱ اعمال می شود و حتی پرواز هواپیماهای غیر نظامی بر فراز آن ممنوع هست.

کارشناسان اعتقاد دارند مقامات آمریکایی اطلاعات زیادی در خصوص موجودات فضایی دارند، ولی از افشای اطلاعات جهت سایر مردم دنیا خودداری می کنند.

برخی از دانشمندان برجسته از جمله بوید بوشمن که در شرکت لاکهید مارتین (سازنده انواع هواپیماهای نظامی، ترابری و سامانه های موشکی) کار می کرد اعتقاد داشت در منطقه ۵۱ پایگاه هایی جهت موجودات فرازمینی و نگهداری فناوری های آن ها ذخیره و احداث شده، ولی این اطلاعات بسیار محرمانه هست.

کارشناسان امیدوار هستند روزی بتوانند ادعای خود در خصوص وجود موجودات فضایی در این منطقه را به اثبات برسانند.

منبع: Dailymail
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: پرواز | آمریکا | اطلاعات | مقامات آمریکا | موجودات فضایی | موجودات فضایی | فرازمینی ها | تصاویر ماهواره ای

تصویرهای + وجود موجودات فضایی در "منطقه پرواز ممنوع" آمریکا

تصویرهای + وجود موجودات فضایی در “منطقه پرواز ممنوع” آمریکا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog