گرم سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش

گرم: سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش حمله مزار شریف پایگاه نظامی در بلخ حمله طالبان

گت بلاگز وب‌گردی دختر دانشجو قربانی اقدام شیطانی 4 چوپان

دختر دانشجو که به امید گرفتن نمره قبولی، با کارمند بانفوذ دانشگاه به خارج از شهر رفته بود، در دام سیاه چهار چوپان افتاد و از سوی آنها مورد آزار و اذیت قرار

دختر دانشجو قربانی اقدام شیطانی 4 چوپان

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، آخرهای خرداد 95، مردی به نام فرزاد به ماموران پلیس ورامین مراجعه کرد و گفت: «من کارمند دانشگاهی در اطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران هستم. چندی پیش با یکی از دانشجویان دختر آشنا شدم. او می گفت در امتحانات ضعیف عمل کرده و نمره هایش کم شده است هست. به او قول دادم اگر با من ارتباط برقرار کند از استادها برایش نمره می گیرم. او هم پذیرفت. روز حادثه، دختر دانشجو را سوار ماشین 206 کردم و با هم به بیابان های اطراف قرچک رفتیم. ناگهان مردی چوپان به سمت ما آمد و با پشت چاقو ضربه ای محکم به سرم زد. من بی حال شده است بودم که سه چوپان دیگر هم سر رسیدند. آنها مرا بشدت مورد ضرب و شتم و آزار قرار دادند و از این کار خود فیلم گرفتند. دختر دانشجو را نیز مورد آزار و اذیت قرار دادند سپس کیف پول و تلفن همراهم را دزدیدند و متواری شدند.»

عبارات مهم : دانشجو
با ثبت این شکایت، دختر دانشجوی 21 ساله به نام آرزو شناسایی و به کلانتری احضار شد. او با تائید آزار و اذیت، ماجرای عجیبی تعریف کرد و گفت: «فرزاد گفته بود از استادها برایم نمره می گیرد جهت همین قبول کردم با او ارتباط برقرار کنم. آن روز چهار چوپان مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و فرزاد را هم بشدت مورد ضرب و شتم قرار دادند. هنگامی که می درخواست کردند رهایمان کنند به چوپان ها گفتم با این بلایی که سر فرزاد آوردید، دیگر حاضر نمی شود برایم از استاد نمره بگیرد. آنها هم گفتند ما فرزاد را مجبور می کنیم با تو رابطه داشته باشد، سپس از این صحنه فیلم می گیریم و آن را در اختیارت می گذاریم تا هر وقت فرزاد زیر قولش زد، با ترساندن به انتشار فیلم، بتوانی کارت را پیش ببری. همین کار را هم انجام دادند سپس مرا با موتور به حاشیه بزرگراه برده و رها کردند.»

با بررسی بیانات هر دو شاکی، دستگیری متهمان به جریان افتاد و آخر سه نفر از آنها در دام پلیس افتادند. آنها در بازجویی ها آزار و اذیت را رد کردند ولی به علت کشف فیلم صحنه آزار فرزاد و سایر مدارک موجود، کیفرخواست با مباحث تجاوز به عنف، آدم ربایی، ضرب و شتم و دزدی صادر شد و جهت پیگیری در اختیار شعبه هشتم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت. صبح دیروز، در ابتدای جلسه دادگاه، فرزاد با اعلام رضایت از متهمان خواستار برگشت اموالش و دریافت دیه ناشی از ضرب و شتم شد. سپس آرزو در جایگاه ایستاد و گفت: «من از متهمان گذشت می کنم ولی یک نفر هنوز دستگیر نشده هست. او هم مرا آزار داد. من از او شکایت دارم.» در ادامه سه متهم، آدم ربایی و ضرب و شتم را پذیرفتند ولی آزار و اذیت را رد کردند. در آخر دادگاه نیز قضات وارد شور شدند و ادامه پیگیری را تا دستگیری متهم فراری به روزهای آینده موکول کردند.

منبع: جام جم

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: دانشجو | دادگاه | دانشجو | دانشجویان | آزارو اذیت | دختر دانشجو | کارمند دانشگاه | رابطه دوستی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog