گرم سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش

گرم: سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش حمله مزار شریف پایگاه نظامی در بلخ حمله طالبان

گت بلاگز وب‌گردی همه چیز راجع به دوقلوی های کریس رونالدو

وقتی کریستیانو رونالدو بعد از باخت تیمش در برابر تیم ملی شلی در ضربت پنالتی اعلام کرد که خوشحال است می تواند به منزل برگردد، شاید این حرفش قدری با سابقه ای

به گزارش گروه وبگردی کلوب خبرنگاران؛ هنگامی که کریستیانو رونالدو بعد از باخت تیمش در برابر تیم ملی شلی در ضربت پنالتی اعلام کرد که خوشحال است می تواند به منزل برگردد، شاید این حرفش قدری با سابقه ای که از غرور و جاه طلبی او سراغ داشتیم، متناقض جلوه می کرد. ولی او این بار جهت یک مساله خانوادگی خوشحال بود و می توانست شکست را هضم کند. او دلش می خواست به منزل برود و جهت نخستین بار دوقلوهای تازه متولد شده است اش را از نزدیک ببیند.

رونالدوی 32 ساله تصویری از خودش انتشار داده است در حالی که دو فرد تازه افزوده شده است به خانواده خود را در آغوش گرفته بود و ذیل آن اظهار کرد: «بسیار شادمانم که توانسته ام این دو علاقه تازه زندگی ام را در آغوش بگیرم.» این تصویر به سرعت به یکی از پربیننده ترین تصویر های اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … تبدیل و کامنت ها بسیاری ذیل آن درج شد. در اوایل این ماه بود که خبر رسید رونالدو قرار است جهت دومین بار طعم پدرشدن را تجربه کند. هفته گذشته خواهر رونالدو، کیتیا، به تلویزیون پرتغال گفته بود که باید منتظر دوقلوهایی باشند که یکی ارزش دختر و دیگری پسر است و حتی فاش کرده بود که قرار است نام آنها را اوا و متئو بگذارند.

عبارات مهم : متولد

او به تلویزیون کشورش گفته بود: «متئو و اوا، نام دوقلوهای توی راه کریستیانو رونالدو خواهدبود. یک پسر و یک دختر که از یک مادر جانشین متولد شده است اند. این رازی است که کریستیانو رونالدو هنوز بر باقی دنیا آشکار نکرده است.»

همه چیز راجع به دوقلوی های کریس رونالدو

گزارش ها حاکی از آن بود که این دو کودک در ایالات متحده آمریکا متولد شده است اند و مادر رونالدو نیز جهت اطمینان از سلامت آنها به دیدارشان رفته هست. این اخبار البته به طور رسمی تایید نشده بود. تا زمانی که بالاخره رونالدو در صفحه شبکۀ اجتماعی فیس بوک خود تایید کرد که فرزندانش متولد شده است و سالم هستند. او در صفحه خود نوشت: «من در خدمت تیم ملی کشورمان بودم. مانند هر لحظه با تمامی روح و جسمم در خدمت تیم بودم. حتی با این که وقت تولد فرزندانم بود، ولی من تیم را همراهی کردم. متاسفانه نتوانستیم در مسابقه هایی که پیش رومان بود، به اهدافی که دل مان می خواست دست بیابیم.»

آنچه که مایه قدردانی رونالدو شد این بود که فدراسیون فوتبال پرتغال به او اجازه داد که بلافاصله بعد از شکست تیم ارزش برابر شیلی پیش از سایر اعضای تیم حاضر در جام کنفدراسیون های روسیه، به سراغ فرزندان نوآمده اش برود. فدراسیون فوتبال پرتغال طی بیانیه ای رسمی، پیش از مسابقه با شیلی نیز اعلام کرد که کاپیتان پدر شده است است و این رخداد را به او تبریک گفت.

در این بیانیه آمده بود: «این قهرمان باوجود همزمانی مسابقه های با موعد تولد فرزندانش، تصمیم گرفت که در خدمت تیم ملی کشورمان باشد و باید این واکنش‌ها او مورد توجه قرار گیرد و از آن تمجید شود. با این حال روسای فدراسیون و سرپرست تیم ملی این امر را به خوبی درک می کنند و اگر در مسابقه پیش رو تیم پرتغال موفق به گلزنی و راهیابی به دور بعدی مسابقه های جام کنفدراسیون ها نشد، رونالدو اجازه خواهدداشت که اردوی تیم را ترک کند و به دیدار فرزندانش برود.»

اما علی رغم ادعای خواهر رونالدو، هر دو فرزند او پسر شدند. رونالدو که پیش از این هم صاحب یک فرزند پسر به نام کریستیانو رونالدوی جونیور بود که اتفاقا فوتبالیست خیلی خوبی هم در رده خردسالان به حساب می آید و هر از گاهی ویدئوی شیرین کاری هایش در ابعاد وسیعی در شبکه های مجازی پخش می شود.

نکته جالب شرط بندی هایی است که از همین حالا روی دوقلوها انجام می شود. از جمله شرطی با نسبت 100 به یک با این فحوا که دست کم یکی از این دوقلوها در یکی از دو تیم منچستر یونایتد یا رئال مادرید توپ خواهدزد. با این حال بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند که فرزندان ورزشکاران اسطوره ای اتفاقا راه دشوارتری را جهت رسیدن به موفقیت ورزشی پیش روی خود دارند، چون امکان تمرکز کمتری روی ورزش حرفه ای دارند و سطح انتظارات نیز از آنها بسیار بالاست و نمی توانند پا جای پای والدین خود بگذارند. البته می گویند که با توجه به ژن جاه طلب و بلندپرواز رونالدو، ممکن است فرزندانش، خصوصا کریستیانوی کوچک بتوانند این روند را عوض کردن دهند.

وقتی کریستیانو رونالدو بعد از باخت تیمش در برابر تیم ملی شلی در ضربت پنالتی اعلام کرد که خوشحال است می تواند به منزل برگردد، شاید این حرفش قدری با سابقه ای

دوقلوها فعلا خوش قدم بوده اند و تولدشان باعث شده است تا ماجرای پرونده مالیاتی رونالدو و جدایی او از کلوب رئال تا حد زیادی تحت تاثیر قرار بگیرد و به دست فراموشی سپرده شود. در آخرین اظهارنظرها فلورنتینو پرز به هواداران اطمینان داده که براساس مذاکراتی که با مدیر برنامه های کریستیانو رونالدو داشته هست، مسئله پیش رو حل خواهدشد و رونالدو فصل آینده را نیز در رئال مادرید توپ خواهدزد. رونالدو پیش از این به طور جدی اعلام کرده بود که در صورت حل نشدن این پرونده فوتبال اسپانیا را ترک خواهدکرد، ولی گمانه زنی ها نشان می داد که با توجه به قیمت و سن بالایش، مشتریان نامداری به سراغ او نخواهند آمد.

منبع:برترینها

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: متولد | مسابقه | پرتغال | رونالدو | رونالدو | کریستیانو | خواهر رونالدو | فدراسیون فوتبال | کریستیانو رونالدو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog