گرم سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش

گرم: سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش حمله مزار شریف پایگاه نظامی در بلخ حمله طالبان

گت بلاگز کرمانشاه موفقیت دانش‌آموزان کرمانشاهی در کنکور و رشد ۵ پله‌ای در امتحانات

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از موفقیت دانش‌آموزان کرمانشاهی در کنکور سراسری و رشد ۵ پله‌ای مدارس استان در امتحانات خبر داد.

موفقیت دانش‌آموزان کرمانشاهی در کنکور و رشد ۵ پله‌ای در امتحانات

سلیمان محبی امروز سه شنبه در همایش پیشرفت تحصیلی مدارس غیر دولتی که در محل سالن شهید بهشتی کرمانشاه برگزار شد، گفت: آنچه در هر کشوری ارزش بالایی دارد سرمایه انسانی است و اگر خوب دقت کنید همه سرمایه ها وابسته به سرمایه انسانی است.
وی افزود: آنچه در دنیا گرانبها بوده اندیشه، فکر و خلاقیت انسان ها است و فکر و خلاقیت آدمی در دنیا با ارزش تر از هر چیز دیگری است.

عبارات مهم : آموزش
مدیرکل آموزش وپرورش استان کرمانشاه تاکید کرد: حتی در دنیای صنعت کارخانه ها هم در برابر فکر و اندیشه آدمی بی اهمیت است و افرادی که تخصص دارند امروزه سرمایه های هر کشورند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در استان ما استعدادهای خلاق زیاد است و در کنکور سال ۹۵ تعداد ۳۲۶ نفر از دانش آموزان ما رتبه زیر۳۰۰۰ کسب کردند که بی سابقه بوده است
وی افزود: در امتحانات نهایی نیز مدارس ما رشد پنج پله ای داشته که جای خوشحالیست و با تلاش شما می تواند از این بهتر باشد.
محبی ضمن تقدیر از مدیران، معلمان و موسسان مدارس، آینده کشور را در دست دانش آموزان دانست و گفت: ما توقع زیاد از این مسوولین داریم و امیدوارم مدارس با رقابتی کار کردن، سازنده باشند و امکانات و برنامه ها را به روز در معرض دید بگذارند.
در آخر این همایش از ۱۸۰ نفر از برترین ها مشمول بر ۱۳ دانش آموز برتر، ۳۲ معلم برتر، ۲۷ نفر از مدارس برتر در رشته های متفاوت در سطح استان و ۶ نفر از کارکنان سه ناحیه آموزش و پرورش تقدیر شد.

موفقیت دانش‌آموزان کرمانشاهی در کنکور و رشد ۵ پله‌ای در امتحانات

انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: آموزش | خلاقیت | کرمانشاه | کرمانشاه | دانش آموز | امتحانات | کنکور سراسری | موفقیت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog