گرم سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش

گرم: سربازان افغانستان جان نیکلسون فرمانده ارتش حمله مزار شریف پایگاه نظامی در بلخ حمله طالبان

افشای جزییاتی از زندگی شخصی آقا و زن ترامپ

واشنگتن پست در گزارشی از زندگی شخصی ترامپ و همسرش در کاخ سفید از جزییات زندگی شخصی آنها از جمله برنامه‌های جداگانه و اتاق‌های جداگانه آنها پرده بردا..

ادامه مطلب

یکی از مهمترین جاسوس‌های کره شمالی ناپدید شده است است

به دنبال ناپدید شدن یکی از مهمترین افسران ضدجاسوسی کره شمالی در چین، پیونگ‌یانگ تلاش همه جانبه‌ای را جهت یافتن این فرد قبل از رسیدنش به اروپا و یافتن پناهگ..

ادامه مطلب

پنتاگون تعداد نیروهای آمریکایی در سوریه را کم کردن نمی‌دهد

سخنگوی پنتاگون وجود هرگونه رویکردی جهت کم کردن تعداد نیروهای آمریکایی مستقر در سوریه را که تعداد آنها نزدیک به ۲۰۰۰ سرباز ارزیابی می‌شود رد کرد و گفت: مامو..

ادامه مطلب

۱۴ کشته و ۹ زخمی ، حمله ائتلاف متجاوز عربستان به اردوگاه آوارگان در الحدیده یمن

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری المیادین، ائتلاف متجاوز عربستان امروز (دوشنبه) اردوگاه آوارگان یمنی در استان الحدیده را نشانه قرار داد که به کشته..

ادامه مطلب

ترامپ چه زمانی توییت می‌کند؟

رئیس‌جمهوری آمریکا می‌گوید که در زیاد مواقع پیام‌هایی توییتری‌اش را خودش و در رختخواب یا سر میز غذاخوری می‌نویسد.  ترامپ چه زمانی توییت می کند؟ ..

ادامه مطلب

طعنه موگرینی به تصمیم ترامپ جهت ایجاد دیوار حائل مرزی

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که به کوبا سفر کرده در سخنانی گفت اروپا در تصویر العمل به آنهایی که دیوار می‌سازند و درها را می‌بنندد تلاش می‌کند از طریق هم..

ادامه مطلب

مثل مابقی بریتانیا از اتحادیه اروپا خارج می‌شویم / ایرلند شمالی

رئیس حزب اتحادطلب دموکراتیک ایرلند شمالی می‌گوید، بلفاست اتحادیه اروپا را با همان شرایطی که مابقی بریتانیا داشته است ترک خواهد کرد. در واقع این مقام پی..

ادامه مطلب

بحران موجودیت، گریبانگیر وزارت اتحاد دو کره

وزارت اتحاد مجدد دو کره در کره‌جنوبی هر روزه مقاماتی را به روستای مرزی پانمونجوم می‌فرستد تا در ساعت ۹ و ۱۶ به وقت محلی با کره شمالی تماس بگیرند ولی در حال حاضر ..

ادامه مطلب

مخالفان قطری، دوحه را به تلاش جهت تقسیم عراق متهم کردند

مخالفان قطری دوحه را به تلاش جهت تقسیم عراق از طریق همه پرسی استقلال اقلیم کردستان متهم کردند.  مخالفان قطری، دوحه را به تلاش جهت تقس..

ادامه مطلب